Narystė

start4networking klubai – tai vieta, kur gali jaustis savimi. Bendravimas, tobulėjimas, pagalba vystant verslą ir dažni susitikimai yra neatsiejama kasdienybė klubuose.

Narės kalba apie patirtis

Tinklaveiką sudaro joje dalyvaujantys žmonės, atsinešdami savo patirtis ir įžvalgas, o tai tampa prieinama visiems. Kartu pasiekiame daugiau, o procesas yra smagus ir įkvėpiantis.

start4networking - vieta, su kuria bent susipažinti linkėčiau kiekvienai moteriai,- tam, kad ji žinotų, jog tokia vieta egzistuoja 🙂 Čia gausite ne tik įvairaus pobūdžio mokymų verslumo ir tinklaveikos srityse, bet ir žmogišką palaikymą bei moterišką bendrystę, įsikvėpimą veikti kiekvienąkart apsilankius.
start4networking klubo Rožinis Kvarcas narė Asta Petraitienė
Asta Petraitienė
Rožinio Kvarco klubo narė
Klubo erdvėje pajutau palaikymą nuo pirmųjų susitikimų. Kiekvienos moters dėmesys nukreiptas į šalia esančias. Po kiekvieno susitikimo keliaujam į savo darbus su nauju įkvėpimu, energija ir žinojimu - TAU pavyks!
start4networking klubo Ametistas narė Živilė Kurienė
Živilė Kurienė
Ametisto klubo narė
Klube įsikvepiu naujomis idėjomis, sutikusi įvairiausiomis veiklomis užsiimančias, entuziastingas, šviesias moteris! Čia atsiveria naujos galimybės bendradarbiauti profesinėje plotmėje bei plėsti savo pasaulėžiūrą ir asmenines komforto ribas: pvz. “išstoti” prieš gausią moterų auditoriją ir paaiškinti apie statybas, o tiksliau, apie statybos užbaigimo dokumentus per 1 minutę! Iššūkiai, auginantys mane kaip asmenybę, ir puiki energijos įkrova visai savaitei!
start4networking klubo Rožinis Kvarcas narė Laura Stankūnė
Laura Stankūnė
Rožinio Kvarco klubo narė

Bendruomenės privalumai

Privalumai

3+1 susitikimai

Kiekviename klube kas mėnesį organizuojami trys gyvi kontaktiniai bei virtualūs susitikimai, skirti susipažinti, išgirsti moterų sėkmės istorijas, aptarti augimo galimybes ir įsigilinti į klubo vykdomas veiklas. Vienas papildomas mėnesio susibūrimas skirtas narių tobulėjimui ir bendrystei puoselėti. Visų susitikimų metu svarbu pastebėti galimybę ir gebėti ja pasinaudoti – bendrauti, klausytis ir megzti naujas įkvepiančias pažintis dovanojančias kaskart daugiau naujų atradimų.

Mokymai ir mentorystė

Internetinėje platformoje integruota tinklaveikos ir mentorystės programa. Kiekviena narė turi galimybę sau patogiu metu išklausyti kursą, kuris sustiprins gebėjimą bendrauti, teisingai bei efektyviai save  pristatyti bei pamatyti galimybę kiekvieno susitikimo metu. Kiekvienos savaitės (+1) narių mokymų dieną klubo narės skatinamos dalyvauti profesionalių lektorių vedamose paskaitose skirtingomis temomis: kaip puoselėti savo vidinį AŠ, pasisemti patarimų, kaip išmokti reprezentuoti save išmanant savo vertę, kaip sėkmingai augti versle, įsisavinant tikrosios tinklaveikos subtilybes ir kaip pradėti dirbti „garsiai“. Mentorystės ir mokymų sinergijos dėka didžiuojamės kiekvienos moters pokyčio sėkmės istorija!

Audioteka, vidinė biblioteka, apžvalgos

Išskirtinėje klubo narių išminties saugykloje sukaupta galybė kūrinių, apžvalgų ir išsamių rekomendacijų saviugdos bei sėkmingo verslo vystymo temomis. Apibendrintos tinklaveikos knygų apžvalgos nuolatos pasiekia kiekvieną, kuri siekia papildomų žinių šia tema. Skatiname moteris atrasti naujus mokymosi ir saviugdos kelius, nepriklausomai nuo vietos, laiko ar gyvenimo tarpsnio apribojimų.

Neformalus bendravimas

Asmeniniai ir klubo narių susitikimai, atradimų žygiai, kelionės, laisvalaikis kartu praturtina vystomus santykius ir kuria tikrąją emocinę moterišką magiją. Dirbdamos kartu, klubo narės – profesionalios verslininkės, besidalindamos kontaktais ir naudinga patirtimi, savo sričių ekspertės tiesia tiltus į bendrystę be konkurencijos prieskonio.

Kodėl start4networking?

Kodėl start4networking?

Pagrindinė klubo varomoji jėga – networking principas – ryšių kūrimas ir palaikymas, siekiant abipusės naudos, o tai reiškia, jog kai pasiseka vienai, durys į sėkmę atsiveria ir kitai.

Pradedant bendruomeniškumu, palaikymu ir supratimo, kad moteris šiame augimo etape nėra viena, dalinimusi, narės pildo savo kokybiškų kontaktų bazę, užkursiančią daugybę vertingų pasiūlymų. Tai materiali grąžos išraiška, užtikrinsianti finansinę naudą bei augančius pardavimus. Tad dirbančios individualiai čia sutiks didelę profesionalią „pardavimų vadovių ir marketingisčių“ komandą, atsakymus į profesinius klausimus, o kartais ir „darbo vakarėlį“, kuriame galės toliau sėkmingai puoselėti tvirtus ryšius. 

  • Bendruomenė

    Nebūsi palikta viena su verslo problemomis, anaiptol - gausi tik klubo nariams prienama informaciją ir plėsi kontaktų ratą.

  • Finansinė nauda

    Visi kontaktai yra savaip naudingi ir atneša pardavimų augimą bei pelno didėjimą.

  • Poilsis

    start4networking orientuotas į tvirtus asmeninius ryšius, tad profesionalios aplinkos kultūra stiprėja ir neoficialioje aplinkoje - renginiuose, žygiuose, išvykose.

start4networking - energijos ir kūrybiškumo užtaisas!  Čia dalinamės, palaikome viena kitą, džiaugiamės, ieškome ir randame sprendimus. Labai gera būti pozityvių moterų draugijoje ir dalintis paslaugomis. Čia kiekviena turi savo talentus, todėl nuolatos kažką naujo ir įdomaus sužinau, randu sau daug idėjų. Klube dalinamės apie kiekvienos verslo augimo galimybes, mokomės viena iš kitos.  Šis klubas - ypač stipri palaikymo mokymosi erdvė!
start4networking klubo Rožinis Kvarcas narė Daiva Vietrinienė
Daiva Vietrinienė
Rožinio Kvarco klubo narė
Į klubą atėjau pajautusi ir paklausiusi savo intuicijos, jog čia yra gera vieta augti, tobulėti, megzti kokybiškus ryšius, plėsti akiratį, dalintis ekspertiškomis žiniomis, kurti bendrus projektus, įgalinti savo turimus kontaktus - tapti aktyviais pirkėjais ir pardavėjais.
start4networking klubo Ametistas narė Kristina Laučienė
Kristina Laučienė
Ametisto klubo narė
Klubas nepamainoma terpė Moterims vedančioms ir auginančioms verslą, taip pat visoms kuriančioms produktus arba teikiančioms paslaugas. Klube visos ras palaikančią atmosferą, profesionalią pagalbą daugeliu klausimu bei neišsenkantį kontaktų šaltinį. Visoms narėms suteikiama galimybė mokytis, nuolat organizuojami įvairūs, į sėkmingą verslą vedančių disciplinų ir temų, mokymai. Bet svarbiausia - tai Moterų bendrystė, pozityvi energija, padrąsinanti nuotaika, bendraminčių ratas - tai neįkainuojama dovana, kurią gauni būdama šio klubo nare.
start4networking klubo Ametistas narė Žaneta Paunksne
Žaneta Paunksnė
Ametisto klubo narė

start4networking komanda – moterys, panašios savo svajonėmis. Kuomet tapo drąsios keistis, tos svajonės jas suvedė kurti, leidžiant pasiekti aiškiai pamatuotą rezultatų vertę.

Kaip galite pakeisti savo gyvenimą?

Registruokitės pokalbiui

Scroll to Top
KYLA KLAUSIMŲ?

drąsiai klauskite, o mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir atsakysime į visus klausimus.